Fotometr pro stanovení manganu HR (vysoký rozsah) v kufříkovém setu
Kód produktu
HI97709C
Přenosný fotometr pro stanovení manganu ve vysokém rozsahu metodou s perjodátem.
|
19 438,65 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
16 065,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,0 až 20,0 mg/L |
| Rozlišení | 0,1 mg/L |
| Přesnost | ±0,2 mg/L ±3% odečtu při 25°C |
| Metoda | s perjodátem |
| Napájení | baterie 3x 1,5V AA |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 100% RH |
| Rozměry | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, nůžky, hadřík, baterie, manuál s certifikátem kvality, kufřík |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
